ЕкоДімСервіс: «Зручно, просто, ефективно»

Там де Слово, там і Діло

ЕкоДімСервіс — це якісні послуги з обслуговування як багатоквартирних будинків, так і приватних садиб. Мешканці Крюківщини, Гатного та Вишневого вже переконалися в цьому. Спробуйте і Ви!

На Крюківщині я понад 5 років. Тут я побудував свій дім, тут ростуть мої діти, тут поруч мої друзі та близькі. Тут я відчуваю себе вдома. А це дуже важливо.

Кілька років тому в розмові з друзями ми одночасно прийшли до простої думки: «Той рівень сервісу з обслуговування будинків, який нам пропонували, кардинально не відповідав тій ціні, яку за нього просять». Людина я ініціативна: менше слів, більше діла. Кілька місяців на опрацювання цілей і завдань, формування принципів й команди. І є! ЖЕО «ЕкоДімСервіс» народився.

Багато чого було зроблено. Багато що в планах. Але ж головне — бажання створювати комфортне середовище для життя і роботи за чесну ціну залишається у мене в серці вже довгий час.

Максим Соснов
Спiввласник ЖEO «ЕкоДімСервіс»
Чому саме ми? Бо ми даємо обіцянки та відповідаємо вчинками. Наша компанія вже надає послуги з управління як багатоквартирними будинками, так і маєтками, тому необхідний досвід, якій є гарантом якісного надання послуг, вже нами накопичений.
9 років на ринку
Маємо великий досвід роботи та багато постійних клієнтів
Прийнятні ціни
Приємні ціни. Для постійних клієнтів діють знижки
Працюємо без вихідних
Ви можете розраховувати на нашу допомогу в зручний для Вас час
Сучасна техніка
Для надання послуг ми використовуємо сучасну техніку
Професіоналізм
В компанії працюють кваліфіковані працівники
Індивідуальний підхід
Цінуємо кожного клієнта і виконуємо свою роботу якнайкраще
Сучасне обладнання та професіонали своєї справи — те, чим ми пишаємося.